Tým

Za akcemi Odrazu stojí tým mladých ale zkušených instruktorů, které jejich práce baví.

Martin Kuchtík

Manažer, lektor a motor celého Odrazu. Po studiu na Policejní akademii se vrhl do oblasti volnočasové pedagogiky, kde se věnoval realizaci rozvojových programů pro studenty základních a středních škol z Prahy a ekologické výchově na Středisku ekologické výchovy Švagrov.

Martin Kuchtík

Ondřej Hampl

Lektor akcí pro veřejnost a týmový fotograf. Vnitřní hybatel týmu. Co se mu nelíbí, to navrhuje změnit. Absolvent oboru fyzioterapie, jehož náplní volného času je vedení oddílu malých skautů a chození po horách. První pracovní zkušenosti sbírá jako pedagog volného času.   

Ondřej Hampl

Marek Novák

Inženýr energetiky, který část své energie vkládá do zážitkové činnosti. Má v Odraz týmu na starost akce pro veřejnost a materiální zajištění. Má mnohaleté zkušenosti s přípravou zážitkových programů získané na školních adaptačních kurzech a praxi ve vedení skautského oddílu.

Marek Novák

Markéta Hlavsová

Mája je psycholožka tělem i duší. Své znalosti a zkušenosti uplatňuje jako školní psycholog a lektor preventivních programů. Baví ji příprava akcí pro školy a zážitkové programy s psychologickým přesahem.

Markéta Hlavsová

Jan Suchomel

Lektor, DJ, sportovec a budoucí učitel. Tvůrce grafické podoby akcí Odrazu, který garantuje teambuildingové programy a firemní akce. Nové zkušenosti nabral dvouletým kurzem Zkušenostně reflektivního učení v Brně. 

Jan Suchomel

Barbora Látalová

Manažerka školních výletů pro rok 2019. Bára je cestovatelka, která si zkusila žít jako instruktorka lyžování v rakouských Alpách nebo animátorka v resortu na Ibize. Svoje lektorské zkušenosti posbírala jako skautka a také jako účastnice i instruktorka zážitkových kurzů.  

Barbora Látalová

Klára Šimková

Studentka psychologie na Univerzitě Palackého v Olomouci, která by se ráda v budoucnosti uplatnila v oblasti školní psychologie. Ve volném čase vede oddíl skautek a cestuje. V naší činnosti se realizuje především v programech pro školní kolektivy a v zážitkových kurzech. 

Klára Šimková

Marie Hanušová

Studentka Vysoké školy ekonomické a aktivní instruktorka adaptačních kurzů pro střední školy. Její oblastí jsou akce pro veřejnost a firemní programy.

Marie Hanušová

Eliška Suchomelová

Držitelka světového rekordu v počtu vyřčených slov za poradu. Lektorka programů pro školy. Své zkušenosti čerpá z přípravy programů pro děti v organizaci Junák – český skaut.  

Eliška Suchomelová