Tým

Za akcemi Odrazu stojí tým mladých ale zkušených instruktorů, které jejich práce baví.

Martin Kuchtík

Manažer, lektor a motor celého Odrazu. Po studiu na Policejní akademii se vrhl do oblasti volnočasové pedagogiky, kde se věnoval realizaci rozvojových programů pro studenty základních a středních škol z Prahy a ekologické výchově na Středisku ekologické výchovy Švagrov.

Martin Kuchtík

Markéta Hlavsová

Mája je psycholožka tělem i duší. Své znalosti a zkušenosti uplatňuje jako školní psycholog. Baví ji příprava akcí pro školy a zážitkové programy s psychologickým přesahem.

Markéta Hlavsová

Jan Suchomel

Lektor, DJ, sportovec a budoucí učitel. Tvůrce grafické podoby akcí Odrazu, který garantuje teambuildingové programy a firemní akce. Nové zkušenosti nabírá dvouletým kurzem Zkušenostně reflektivního učení v Brně.

Jan Suchomel

Ondřej Hampl

Lektor akcí pro veřejnost a týmový fotograf. Absolvent oboru fyzioterapie, jehož náplní volného času je vedení oddílu malých skautů a chození po horách.  

Ondřej Hampl

Marek Novák

Student energetiky, který má v Odraz týmu na starost akce pro veřejnost a materiální zajištění. Má mnohaleté zkušenosti s přípravou zážitkových programů získané na školních adaptačních kurzech a praxi ve vedení skautského oddílu.

Marek Novák

Eliška Suchomelová

Držitelka světového rekordu v počtu vyřčených slov za poradu. Lektorka programů pro školy. Své zkušenosti čerpá z přípravy programů pro děti v organizaci Junák – český skaut.  

Eliška Suchomelová

Marie Hanušová

Studentka Vysoké školy ekonomické a aktivní instruktorka adaptačních kurzů pro střední školy. Její oblastí jsou akce pro veřejnost a firemní programy.

Marie Hanušová

Klára Šimková

Manažerka školních výletů pro rok 2018. Jinak studentka psychologie na Univerzitě Palackého v Olomouci, která by se ráda v budoucnosti uplatnila v oblasti školní psychologie. Ve volném čase vede oddíl skautek a cestuje. 

Klára Šimková