Pro školy

Pro vaše žáky připravíme nápaditý adaptační kurz, školní výlet nebo školu v přírodě. Adaptační kurz je určen pro nové třídní kolektivy. Prostřednictvím her a zážitků se studenti lépe poznají, rychleji si vytvoří přátelské vazby a učí se lépe spolupracovat.

Chcete být pro svoje žáky nejlepším třídním učitelem? Nechejte je ODRAZit se od všedních školních akcí a objednejte jim program u nás. Napište nám na skoly@odraz.cz nebo volejte manažerce školních výletů Báře Látalové +420 608 460 604.

Nabídka školních výletů

 

Umění vyhrát

Staň se členem jednoho ze světoznámých uměleckých ateliérů, které byly nominovány do World Award of Arts 2018. Právě letos má město Olomouc tu čest zaštítit tuto velkolepou událost. Jednotlivé ateliéry se na území olomouckého parku utkají o tuto prestižní cenu. Klíčem k úspěchu je týmový a hravý duch.

Detail modulu

Umění vyhrát

Pevnost Boyard

Vyzkoušej na vlastní kůži atmosféru legendární televizní soutěže Pevnost Boyard. Staň se členem jednoho ze dvou týmů soupeřících o zlatý poklad. Váš tým se postaví výzvám, které prověří vaše odhodlání dosáhnout cíle – otevření starodávného hlavolamu navrženého samotným Leonardem Da Vinci.

Detail modulu

Pevnost Boyard

Zachraň Olomouc!

Olomouci hrozí nebezpečí v podobě podplaceného vědeckého týmu, který připravuje ďábelský plán. Skupina mladých tajných agentů má za úkol zachránit město před touto velikou hrozbou. Cílem agentů je zjistit podobu zrádných vědců dřív, než celé město zničí.

Detail modulu

Zachraň Olomouc!

Po stopách čarodějnic

Tereza nic neprovedla, přesto jí hrozí krutý trest. Neoblomný inkvizitor má zálusk na majetek její rodiny a dělá všechno, aby ho získal. Pomohou jí její urození příbuzní prokázat nevinu a předložit zákeřnému inkvizitorovi jednoznačný důkaz včas?

Detail modulu

Po stopách čarodějnic

O cenu Priessnitze

Všichni vědí, že je lékařství složitá věda. Proto i sám pan Priessnitz potřebuje schopný tým speciaistů, který mu pomůže uspět při získání Zlaté medaile. Vaši studenti se stanou několika tými lékařů, keří budou stát po boku pana Priessnitze při výzkumu a řešení záludných úkolů. Zda dokáží získat Zlatou medaili, bude záležet jen na jejich schopnostech a dovednostech. Nezapomeňte, každá noha, ruka ale hlavně hlava se počítá a může pomoci celému týmu!

Detail modulu

O cenu Priessnitze

Vzhůru na Palubu

Celé to velké dobrodružství začíná pirátskou přísahou vodě, pádlu a lovu pokladů! Pak už je to jasné, musíme rychle ovládnout pirátské dovednosti, nebát se vody, přesně mířit, přemoci nebezpečnou chobotnici a potopit několik nepřátelských lodí. Dál už stačí si jen vyrobit pirátskou pásku přes oko a vyrazit si podle zašifrované mapy pro poklad!

Detail modulu

Vzhůru na Palubu

Den s Lichožrouty

Také se vám občas ztrácí ponožky anebo se vám v nich najednou vyklube díra? Pak máte doma Lichožrouty! Malá stvoření, která žijí ve stěnách a živí se pouze lichými ponožkami. Pojďte se s nimi seznámit, zahrát si pár jejich oblíbených her a hlavně jim pomoci najít jejich ztracený bájný ponožkový poklad!

Detail modulu

Den s Lichožrouty

Barevný svět

Černobílá královna zaklela svět a vzala mu všechny barvy. Všichni musí přiložit ruku k dílu a doplnit zpátky barvy ukryté ve Velké pastelce – rozhledně až na vrcholu zakletých hor. Všechny odvážné čekají po cestě záludné úkoly a překážky vychytralé čarodějnice. Když všechny úkoly splníte, zrušíte zakletí a zachráníte Barevný svět.

Detail modulu

Barevný svět

Bílý Los

Poslední Bílý Los v Losinách je v nebezpečí! Losiny možná navždy ztratí bájného tvora, podle kterého dostaly své jméno. To vše jenom proto, že na něho už nikdo nevěří. Dlouho ho totiž nikdo neviděl… Dobrodružná výprava po stopách Bílého Losa tedy může začít. Podaří se vaší třídě vystopovat zvíře a zachytit jeho podobu? Ostatní lidé potom snáze uvěří, že Bílý Los stále existuje.

Detail modulu

Bílý Los

Unlimited Race

Rozhledna na kopci. Splňte všechny úkoly a dosáhněte vrcholu. K tomu, aby se vám to podařilo, budete muset zapojit svůj důvtip i svaly. Každý člen týmu je nepostradatelný. Čekají vás náročné úkoly, které zvládnete, když budete makat společně.

Detail modulu

Unlimited Race

Ztracený poklad Švédů

Podle legendy se v klášteře ukrýval obrovský poklad. Aby poklad nepadl do rukou chtivým Švédům, tak ho strážil starý mnich. Najednou však podklad zmizel a už ani mrtvý mnich nemohl pomoci jej vystopovat. Marně se páni ze Šumperka snažili klášter podkopat a truhlu najít. Po staletích se však odkudsi objevují zvláštní fotografie a divné kódy, které zatím nikdo nevyluštil. Staňte se členy badatelských týmů světových univerzit a splňte úkol, který zní jasně. Vyluštit podivné šifry a poklad najít.

Detail modulu

Ztracený poklad Švédů

Adaptační kurz

Cílem adaptačního kurzu je seznámit žáky v novém kolektivu, urychlit tvorbu vztahů ve skupině a naučit třídní kolektiv spolupracovat.

Detail modulu

Adaptační kurz

Škola v přírodě

Škola v přírodě s přidanou hodnotou. Cílem našich škol v přírodě je pokračování budování vztahů ve skupině a také podpora týmové spolupráce.

Detail modulu

Škola v přírodě