Škola v přírodě

Škola v přírodě s přidanou hodnotou. Cílem našich škol v přírodě je pokračování budování vztahů ve skupině a také podpora týmové spolupráce.

Nabízíme přidanou hodnotu ke „klasickému“  týdnu strávenému v přírodě. Spolu s vámi analyzujeme stav vaší třídy, pobavíme se o problémech, které ve třídě jsou. Následně stanovíme cíl školy v přírodě a připravíme program, který tomuto cíli bude odpovídat.

 

Pokud jste mistr mezi třídními učiteli a ve třídě nemáte žádné problémy, tak ji společně můžeme rozvinout v určité oblasti, kterou společně definujeme.

 

Na škole v přírodě využíváme forem zážitkové pedagogiky, jejímž hlavním klíčem je cílená zpětná vazba. Pomocí cílené zpětné vazby se snažíme zážitek ze hry přenést do reálné zkušenosti. Po programech probíhá tzv. reflexe, při které se bavíme o průběhu aktivity, způsobu řešení a také především o tom, jak zkušenosti ze hry přenést do reálného života a poučit se z nich v budoucnu.

 

Délka školy v přírodě je obvykle 5 dní (pondělí až pátek), ale jsme schopni zrealizovat pobyt v délce, kterou si budete přát. Délka programu v jednotlivých dnech také zcela záleží na vaší volbě. Pobyt realizujeme ve vámi zvolené lokalitě. 

 

Na kurzu se o účastníky stará zkušený tým instruktorů, který má bohaté zkušenosti s přípravou akcí pro děti a mládež. Tým také otevřeně komunikuje s třídním učitelem o detailní podobě programu.  

  

Okusit Dobrodružství, pocítit Radost A Zažít lze i na škole v přírodě. Pošlete nám nezávaznou poptávku a domluvíme s vámi podrobnosti.

 

 

Nabízíme:                                                                                                            

  • Kompletní zajištění programu
  • Harmonogram školy v přírodě na míru
  • Pojištění odpovědnosti organizátora programu