Letní ples

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaké by to bylo – přijít na ples bez kabátu, tančit pod hvězdnou oblohou, bavit se s přáteli na čerstvém vzduchu a vracet se domů za teplé letní noci?

Začátek:26. 8. 2017 18:00
Konec:27. 8. 2017 02:00
Místo konání:Areál Kulturního domu v Bludově
Cena:150 Kč

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaké by to bylo - přijít na ples bez kabátu, tančit pod hvězdnou oblohou, bavit se s přáteli na čerstvém vzduchu a vracet se domů za teplé letní noci?

Nás ta představa nadchla, a proto jsme se pustili do přípravy prvního ročníku Letního plesu. Ten nabídne nejen taneční zábavu, dobré jídlo a pití, ale také spoustu programu, který posune celý ples o třídu výš:

Téma plesu: Rebelové

Léto, barvy, puntíky, uvolněná atmosféra. Móda z muikálu, který je zasazený do 60. let minulého století, sluší všem bez rozdílu věku a pohlaví. A my se těšíme, jak bude slušet vám!

Polaroid

Fotokoutek je dobrý, ale my chceme něco lepšího. Během plesu bude k dispozici polaroid, ze kterého budete mít originální fotku okamžitě u sebe a můžete si tak domů odnést památku na jedinečný večer.

Střelnice

Co zkusit vyzvat kamarády na střelecký souboj a zjistit, kdo je lepší střelec? Nebo jen vystřelit růži pro svou milou? V průběhu večera bude otevřená střelnice, kde můžete předvést svoje umění!

Swing

Do programu jsme zařadili i krátkou taneční lekci swingu. Od zkušených tanečníků se můžete naučit pár tanečních kroků a následně s nimi zazářit na tanečním parketu!

O kvalitní muziku se postará zábřežský Junior Big Band

V první části večera zahraje a zazpívá pod širým nebem Anna Lukášová

 Přijďte se rozloučit s létem na Letní ples!

Lístky můžete rezerovat přes elektronický systém na stránce plesu